درباره کرایه چی

کرایه چی بستری هوشمند برایِ کرایه کالا و اجناس مورد نیاز توسط افراد است.کرایه چی این امکان را برای افراد فراهم میکند که از وسایلی که مدتها از انها استفاده ای نشده درامد کسب کنید و از طرفی وسایلی که برای مدت کوتاهی به ان نیاز دارید کرایه کنید و هزینه های زندگیتون رو کاهش بدید

رسالت کرایه چی بر این است که تا باری دیگر سنت پیشینیان که کالاهای خود را به هم قرض میداده اند احیا کند.ما بر این باوریم که هنوز کمک به دیگران میسر شدنی است.

کرایه چی فضای کاربردی که در قالب وبسایت و اپلیکیشن ارائه میگردد و باتوجه به سیستمی که طراحی شده و قوانین حقوقی تعریف شده افراد میتوانند کرایه ای امن را تجربه کنند.

ازجمله امکانات کرایه چی میتوان به پنلهای متنوع،داشبورد مدیریت کالاها،داشبورد مدیریت حساب،تعریف پیش نویس و قوانین حقوقی،، تعیین وثیغه، تعیین خسارت وارد شده،پشتیبانی انلاین و 24ساعته و رابطه کاربری آسان این پلتفرم هوشمند اشاره کرد.

روند کار کرایه چی بر این است که کاربران کالاها و لوازم را در سایت یا اپلیکیشن ثبت و یا رزرو میکنند و پس از پرداخت جهت هماهنگی، شماره تماس برای کاربران نمایش داده میشود.کرایه چی تمامی احتمالات را در نظر گرفته و همه چیز با یه ساز و کار درست از پیش تعیین شده، لذا خواهشمند است قبل از رزرو یا ثبت کالا ، قوانین سایت و پیش نویس حقوقی را با دقت مطالعه کنید.

Image